BRG VIP Transfer

İstanbul Turu

İstanbul ili sınırları içerisinde firmamızın özel hizmeti ile sizi bulunduğunuz noktadan alıyor ve rehberimiz ile buluşturuyoruz. Çeşitli paketlerimizin arasında sizleri otelden özel araçlarımızla alma ve bulunduğunuz yere seyahat sonunda bırakma hizmetlerimiz de mevcuttur. Havaalanından ulaşım için ek ücret politikası uygulanmaktadır. Büyük Roma İmparatorluğu’ndan kalan ve şehri kuşatan surların eşsiz güzelliğini görebilir ve seyahatiniz arasında şehrin doğal bir limanı olan Haliç Limanı’nı doyasıya seyredebilirsiniz. Tarihi Mısır Çarşısı güzelliğini ve buradaki eşsiz aroma kokularını ruhunuzun derinliklerinde hissedeceksiniz. Tekne ile Çırağan Sarayı, Ortaköy Cami, Rumeli Hisarı, Ortaköy ve Beylerbeyi Sarayı’nı görebilmek için muhteşem bir boğaz yolculuğu sizleri bekliyor. II. Mehmet zamanında yapılan Rumeli Kalesi de görmeyi arzu edeceğiniz diğer mekanlar arasında yer alıyor.

BRG VIP transfer ayrıcalığı ile İstanbul günlük turlar hizmetimiz ile Galata Kulesi’nin muhteşem dokusunu keşfedin. Ayasofya Müzesi’ni rehberimiz eşliğinde gerekli bilgileri alarak dilediğiniz gibi görme imkanı elde edin. Haliç’te gün batımını seyrettikten sonra Kadıköy moda sahilinde denizin muhteşem rengine kendinizi bırakın. Yedikule Samatya ve Beyoğlu sokaklarında alışılmışın dışında bir seyahat imkanı elde edin. Heybeliada, Burgazada ve diğer adaların muhteşem atmosferini görme şansına BRG VIP transfer firması ile yaşayın. Belgrat ormanlarının yoğun oksijenini ciğerlerinize alarak İstanbul günlük turları kapsamında dilediğiniz her yere seyahat imkânına kavuşun.

İstanbul Galeri

İstanbul Tur Fiyatları

Mercedes Vito VIP / € 130,00

Mercedes Vito VIP konforu, 8 yolcu kapasitesi, Bebek Koltuğu(Opsiyonel),  İstanbul’un belirtiğiniz lokasyonundan gidiş-dönüş olarak planlanır.

Mercedes Vito VIP Full / € 180,00

Mercedes Vito Full VIP konforu, 4 yolcu kapasitesi, Bebek Koltuğu(Opsiyonel),  İstanbul’un belirtiğiniz lokasyonundan gidiş-dönüş olarak planlanır.

Mercedes Sprinter / € 200,00

Mercedes Sprinter konforu, 16 yolcu kapasitesi, Bebek Koltuğu(Opsiyonel),  İstanbul’un belirtiğiniz lokasyonundan gidiş-dönüş olarak planlanır.

Detaylı bilgi ve Rezevasyon için bize ulaşın.