BRG VIP Transfer

Sapanca & Maşukiye Turu

Son yıllar da muhteşem doğası, gölü ve ormanları ile tabiatla başbaşa kalarak şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen kişilerin değişmez adresi olan Sapanca özellikle İstanbul’a olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sebebi ile her geçen gün daha da ilgi çekmektedir.  Kalabalık şehirlerin stresinden bir günlüğüne dahi olsa kaçarak kendilerine zaman ayırmak isteyen birçok kişi son yıllar da yıldızı hızla parlayan Sapanca ilçesine ayrı bir ilgi göstermektedir.

Sakarya’ya bağlı olan bu güzel ilçe de yeşil ve mavi renkler bir araya gelerek ortaya muhteşem görüntülerin çıkmasını sağlamıştır. Hakkında birçok farklı rivayet dolaşan bu güzel ilçe de özellikle Sapanca gölün de balık tutup aynı zamanda farklı etkinliklere de katılabilen müşterilerimiz bunun yanında muhteşem dağların eteklerin de kurulmuş olan farklı tesisler de günlerini en keyifli şekilde değerlendirebilmektedirler. Günün her anını en keyfili ve en verimli şekilde değerlendirmeleri için kendilerine gerekli her türlü konu hakkında destek olan çalışanlarımıza aynı zamanda özel taleplerini de iletebilen müşterilerimiz unutulmaz anılar ile dolu bir gün geçirmenin keyfini bizlerle yaşayabilmektedirler.

Yoğun çalışma hayatı sebebi ile kendilerine veya ailelerine zaman ayıramayan, yeni yerler görmek istemelerine rağmen bunu bir türlü planlayamayan veya nerelere gitmeleri gerektiği hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler mutlaka firmamız ile iletişime geçerek kendileri için düzenlediğimiz farklı tur programlarımız hakkında bilgiler almalıdırlar. Bu tarz hizmetler de insanların tam olarak ne beklediklerini çok iyi bilen firmamız ulaşımdan yeme içmeye kadar her türlü konuda önceden yaptığı organizasyonlar ile müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılamaktadır. Marmara bölgesin’de muhteşem bir göl manzarası eşliğinde güzel bir gün geçirmek isteyen kişiler son yıllarda seçimlerini Sapanca ilçesinden yana kullanmaktadırlar.

Gezilecek Yerler:


Maşukiye: Hem İzmir Körfezi hem de Sapanca Gölü’nün panoramik manzaralarını izleyebileceğin seyir terasları, dağ eteklerinde uzanan yemyeşil Kirazlı Yayla ve Maşukiye Şelalesi gibi el değmemiş doğal güzelliklere ev sahipliği yapan beldenin bütün güzelliklerini iyi düzenlenmiş yürüyüş parkurlarının yanı sıra At ve ATV safarileriyle de keşfe çıkabilirsiniz .

Sapanca Gölü: Uzunkum Plajı gibi tertemiz plajlarında keyifle yüzebileceğiniz Sapanca Gölü’nde yaz aylarında tekne ve kano gezilerine çıkabilir veya küçük sandallarla düzenlenen balık avlama turlarıyla sessiz atmosferde yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Ayrı Gezegen Cam Terası: Fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsanız, Sapanca Gölü’nden Saman Dağları’na kadar uzanan büyüleyici panoramik manzaraları izlemek ve muhteşem fotoğraflar çekmek için 85 metre yükseklikteki Ayrı Gezegen Cam Terası’na mutlaka uğramalısınız.

Kartepe Kayak Merkezi: Sadece doğa tatilleri ve yaz tatilleri için değil, kış tatilleri için de tercih edebileceğiniz Sapanca, Marmara Bölgesi’nin en sevilen kış tatili merkezlerinden biri olan Kartepe Kayak Merkezi’ne sadece 25 kilometre uzaklıkta.

Aktiviteler:

Benzersiz doğasıyla karşımıza çıkan Sapanca Gölü’nde tekne turuna çıkabilir, Şelale kenarında güzel bir yemek yiyebilir, Doğa içinde Zipline, At ve ATV safari yapabilir ve son olarak Cam Teras’ta gün batımını izleyebilirsiniz.

Sapanca & Maşukiye Galeri

Sapanca & Maşukiye Tur Fiyatları

Mercedes Vito VIP / € 180,00

Mercedes Vito VIP konforu, 8 yolcu kapasitesi, Bebek Koltuğu(Opsiyonel),  İstanbul’un belirtiğiniz lokasyonundan gidiş-dönüş olarak planlanır.

Mercedes Vito VIP Full / € 230,00

Mercedes Vito Full VIP konforu, 4 yolcu kapasitesi, Bebek Koltuğu(Opsiyonel),  İstanbul’un belirtiğiniz lokasyonundan gidiş-dönüş olarak planlanır.

Mercedes Sprinter / € 250,00

Mercedes Sprinter konforu, 16 yolcu kapasitesi, Bebek Koltuğu(Opsiyonel),  İstanbul’un belirtiğiniz lokasyonundan gidiş-dönüş olarak planlanır.

Detaylı bilgi ve Rezervasyon için bize ulaşın.